Головна Лікарі

Терапевт та лікар-УЗД

Консультація терапевта:
запис на зручний для вас час!

Сологор

Златослава В'ячеславівна

Терапевт та Лікар-УЗД

Досвід роботи: 9 років

Терапевт більше 5 років працювала в реанімації, що дало їй змогу отримати безцінний досвід, більше 3 років працює також уз-діагностом. При необхідності лікар-терапевт може одразу на прийомі зробити УЗД. Це дасть лікарю більш повну картину протікання захворювання та допоможе швидко поставити точний діагноз і розпочати лікування.

До приватного терапевта в Полтаві зручно звертатися не тільки для первинної діагностики чи лікування гострих станів, а й при наявності хронічних захворювань. В компетенції терапевта – планові огляди, лікування та корекція хронічних захворювань в стадії загострення чи ремісії.

Записатися на прийом

Основні направлення

Терапевт діагностує та лікує такі захворювання: ▪застудні захворювання, грип, ангіна ▪захворювання дихальної системи (бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма, ларингіт, трахеїт, фарингіт та ін.) ▪серцево-судинні патології – ішемічна хвороба серця, стенокардія, гіпертонічна хвороба, атеросклероз, а також:

  • синдром хронічної втоми, неврологічні проблеми
  • хвороби сечовидільної системи (цистит, пієлонефрит, гломерулонефрит)
  • патології органів шлунково-кишкового тракту (гастрит, панкреатит, холецистит та ін.)
  • захворювання суглобів (ревматоїдний артрит, артроз, остеохондроз та ін.)

Консультація приватного терапевта потрібна при таких симптомах: ▪висока температура ▪сухий або вологий кашель, біль у горлі, порушення дихання ▪біль у грудях, у ділянці серця ▪біль у шлунку, нудота, печія, порушення травлення ▪зміни артеріального тиску ▪часті головні болі, болі в суглобах, попереку ▪погіршення загального стану – слабкість, швидка втомлюваність, постійне відчуття спраги ▪порушення сну – безсоння або постійна сонливість. Лікар виконує такі види УЗД: УЗД щитоподібної залози, УЗД органів черевної порожнини, урологічне УЗД, УЗД судин шиї, лімфатичних вузлів, м’яких тканин тощо. З повним переліком видів УЗД можна ознайомитися в розділі «Ціни».

Сологор Златослава В'ячеславівна – лікар-терапевт першої категорії клініки «Нова Лікарня» в Полтаві.

Якщо для уточнення діагнозу терапевт направить вас на аналізи, їх можна буде здати в комфортних умовах та без черг в нашій лабораторії. Результати будуть готові швидко та одразу потраплять до вашого лікаря. Якщо вам потрібна кваліфікована консультація терапевта в Полтаві, звертайтесь до приватного терапевта в «Новій Лікарні». Записатися до лікаря-терапевта можна за телефоном: +38 095 600 03 03