Головна

Про нас

«Нова Лікарня»
унікальний медичний заклад у Полтаві

Піклуйтесь про рідних та близьких!

Добре знаючи про потребу мешканців Полтави у стаціонарному лікуванні, ми об’єднали досвід найкращих лікарів міста та можливості новітнього діагностичного обладнання, щоб відкрити наш медичний центр з денним та цілодобовим стаціонаром для дорослих пацієнтів.

Чому треба звернутися до нашої клініки?

Полтавські державні лікарні приділяють багато уваги пацієнтам з ковідом та пораненим бійцям. Люди ж із хронічними захворюваннями та іншими недугами приймаються до стаціонару у найтяжчих випадках. Та так не має бути! Добре, що тепер є якісна альтернатива — наш унікальний для міста лікувально-діагностичний центр, де:

  • Є висококласний стаціонар.
  • Надають консультаційні, діагностичні та терапевтичні медичні послуги.
  • Працюють досвідчені лікарі.
  • Приймають цілодобово, клініка працює без вихідних.
  • Підтримують стерильність.

Особливості стаціонару у нашому ЛДЦ

Ми створили готельні умови: приємний інтер’єр, 3-разове харчування, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол (в палаті або коридорі, тобто загального користування — залежно від тарифу).

Денний стаціонар налічує 6 ліжок, цілодобовий — 15. Є 1, 2 та 3-місні палати — на різний бюджет. У палатах, де піклуються про лежачих хворих, встановлено функціональні ліжка з власним туалетом та іншими можливостями.

Тут можна здати аналізи , пройти апаратні обстеження, поставити крапельницю, отримати укол, пройти планову медичну допомогу.