Головна

Стаціонар

Кращий цілодобовий
стаціонар у Полтаві!

Більше аніж просто стаціонар

Повний пансіон

Перший приватний стаціонар у Полтаві для дорослих з достатньою кількістю палат та повноцінним збалансованим трьохразовим харчуванням (сніданок, обід, вечеря)

Комфортабельне перебування

Палати з сучасним дизайнерським ремонтом: одно-, двох- та трьохмісні. Такі умови дарують відчуття затишку, позитивно впливають на настрій та загальне самопочуття пацієнта.

Зручності

Палати оснащені сучасним душем та туалетом. Це створює комфортні умови перебування та спрощує процес приймання гігієнічних процедур.

Додаткові нотки комфорту

Кондиціонер, телевізор, холодильник, електричний чайник – все це є в палатах для зручного перебування пацієнтів в денному чи цілодобовому стаціонарі.

Спеціальні умови для «лежачих» пацієнтів

Наявність функціональних ліжок в палатах для «лежачих» хворих. Це дає можливість рідним залишити хвору людину та відлучитися на деякий час. Такі умови перебування пропонуються лише в приватній клініці Нова лікарня.

Термінові аналізи

Медичний заклад має власну високотехнологічну лабораторію. Вона розташована безпосередньо в лікарні. Результати аналізів готові всього за декілька годин. Прекрасна альтернатива для економії власного часу та зусиль.

Профільні лікарі

Терапевт, алерголог, невролог, гематолог, пульмонолог – лікарі, які здійснюють приймання пацієнтів. Вони проведуть огляд, видадуть направлення на необхідні аналізи та оберуть найкращий формат стаціонарного лікування.

УЗД обстеження

В лікарні працює сучасне обладнання для ультразвукової діагностики, яке дозволяє отримати високоточні результати дослідження. На основі який лікарі готують рекомендації щодо подальшого лікування пацієнта.

Бажаєте покращити стан свого здоров’я?
Заповніть форму нижче і ми з вами зв’яжемося найближчим часом!

Одномісні палати

Для комфортного перебування пацієнтів приватна клініка пропонує розміщення в одномісних палатах. Перебування в них дарує відчуття приватності та конфіденційності. Нівелюється дискомфорт від незручності ділити душ та туалет з іншими пацієнтами. Цілодобовий стаціонар в таких палатах сприяє кращому залученню родини до догляду за хворим та розширює можливості знаходження рідних біля ліжка пацієнта. Додаткове відчуття конфіденційності від перебування в одномісній палаті дозволяє пацієнтові легше ділитися з лікарями та близькими інформацією щодо свого стану та самопочуття. Такий варіант розміщення також буде оптимальним для тих, хто занадто чутливий до найменшого шуму. Одномісні палати оснащені всім необхідним для комфортного перебування особи, що лікується. Лікарі приділяють підвищену увагу пацієнтові відповідно до планового графіка лікування.

Двомісні палати

Медичний центр для стаціонарних хворих пропонує лікування у двомісних палатах, які розраховані на комфортне перебування двох осіб. Цей варіант розміщення буде зручним для одночасного лікування родичів чи друзів. Коли є потреба в дотриманні певної конфіденційності та зведенню до мінімуму кількості незнайомих людей поруч. Палати оснащені кондиціонером та телевізором. Також є електричний чайник та холодильник. Всупереч тому, що стаціонар в цих палатах розрахований на одночасне лікування двох осіб, відчуття приватності зберігається. Це досягається достатнім розміром самої кімнати, яка влаштована згідно усіх будівельних та медичних норм і дарує відчуття особистого простору. Догляд за хворими проходить під постійним пильним контролем лікаря та молодшого медичного персоналу.

Трьохмісні палати

Розраховані на одночасне лікування трьох осіб. Денний стаціонар в такій палаті, а за потреби й цілодобовий, підійде тим пацієнтам, які потребують соціального спілкування та не хочуть почуватися самотніми. Для зручності кожного палати оснащені сучасними ліжками та всіма необхідними меблями для зберігання речей. Забезпечується збалансоване трьохразове харчування. В палаті створені всі умови для комфортного перебування пацієнтів. Консультація лікаря допомагає контролювати процес лікування. Медичний персонал забезпечує постійний догляд за хворими та контроль за їх самопочуттям. За потреби можна здати термінові аналізи чи пройти ультразвукове дослідження безпосередньо в лікарні. Результати аналізів будуть готові протягом декількох годин. Це дозволяє слідкувати за ходом лікування пацієнта та за потреби коригувати призначення лікаря.

VIP палата

Палата підвищеного рівня комфорту розрахована на перебування однієї особи. Не кожна медична клініка Полтави може запропонувати своїм пацієнтам такі умови розміщення. VIP палата оснащена всіма необхідними меблями – комфортне ліжко з ортопедичним матрацом та подушкою, містка шафа для одягу, стіл для комфортного приймання їжі. Клініка забезпечує своїх пацієнтів трьохразовим харчуванням. Якщо пацієнт потребує додаткової консультації лікаря, до його послуг висококваліфіковані спеціалісти ̶ терапевт, невролог чи інші профільні лікарі. Вони здійснюють постійний контроль за почуттям пацієнта та за потреби надають додаткові консультації щодо стану його здоров’я.

Палата
із функціональним ліжком

Догляд за тяжко хворими пацієнтами потребує не лише наявності профільних спеціалістів, а ще й спеціальних умов для комфортного лікування пацієнта. Приватна клініка єдина в регіоні має в стаціонарному відділені функціональні ліжка. Вони спеціально створені для того аби зробити перебування в лікарні «лежачих» хворих максимально комфортним. Спеціальна конструкція ліжка розроблена з урахуванням потреб малорухливих пацієнтів. Воно дозволяє хворому почуватися більш впевнено та зручніше. Функціональне ліжко оснащене механізмом, який дає можливість регулювати положення тіла пацієнта, допомагає йому прийняти напівлежаче чи сидяче положення. Догляд за лежачими хворими потребує великої уваги та особливого піклування не лише від лікарів, а й від рідних хворого. Перебування пацієнтів у палатах з функціональними ліжками надає можливість залишити хвору людина та відлучитися на певний час. Такі умови цілодобового стаціонарного лікування пропонуються лише в приватній клініці "Нова лікарня".