Головна Лікарі

Терапевт

Консультація терапевта:
запис на зручний для вас час!

Савчук

Тетяна Анатоліївна

Терапевт

Досвід роботи: 22 роки

Терапевт має вищу освіту та великий досвід роботи. До лікаря-терапевта потрібно звертатись для діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів: серцево-судинної системи, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, захворювань нирок, опорно-рухового апарату та інші.

Один і той самий симптом може бути при найрізноманітніших захворюваннях. Наприклад, біль у попереку може свідчити про хвороби нирок, хребта чи навіть гінекологічні проблеми. Щоб не витрачати час на візити до різних лікарів, краще прийти до терапевта. Терапевт – це лікар, який веде первинний прийом пацієнтів, консультує, ставить діагноз та направляє до спеціалістів вузького профілю.

Записатися на прийом

При яких симптомах потрібна консультація лікаря-терапевта:

температура, кашель, задишка та утруднене дихання, головний біль, болі та дискомфорт в ділянці серця, підвищений або знижений тиск, загальна слабкість, болі в шлунку чи животі, порушення травлення, а також при таких симптомах:

  • проблеми зі сном;
  • висипання на шкірі;
  • різкі зміни ваги (схуднення чи набір ваги);
  • постійна слабкість та інші симптоми.

Консультація приватного терапевта в Полтаві – це можливість швидко отримати якісну медичну допомогу без тривалого очікування своєї черги. На консультації лікар-терапевт при необхідності призначить додаткові методи дослідження чи аналізи, а також призначить лікування, яке швидко полегшить ваш стан.

Савчук Тетяна Анатоліївна — лікар вищої категорії, з досвідом роботи у стаціонарному відділенні.

Лікування у приватного терапевта може проходити амбулаторно або в умовах денного чи цілодобового стаціонару. Якщо немає можливості приїхати в клініку, лікаря-терапевта в Полтаві завжди можна викликати додому для консультації та призначення лікування.