Головна Лікарі

Гастроентеролог

Консультація гастроентеролога:
запис на зручний для вас час!

Малик

Лариса Василівна

Гастроентеролог

Досвід роботи: більше 20 років

Гастроентеролог закінчила медичний університет, має повну медичну освіту і великий досвід роботи. Лікар Гастроентеролог обслуговує населення міста Полтави, району та області.

З якими симптомами звертатись до лікаря-гастроентеролога: ✔болі - в животі, в правому чи в лівому підребер’ї, болі на голодний шлунок ✔порушення травлення, дискомфорт у животі, часті здуття ✔печія ✔відчуття гіркоти у роті ✔нудота, блювота ✔порушення стулу (закрепи чи проноси).

Записатися на прийом

Основні захворювання

Консультація Гастроентеролога полягає у тому, що лікар здатен виявити та діагностувати захворювання кишечника – коліти, ентероколіти, дуоденіт, хворобу Крона, неспецифічний виразковий коліт, а також:

  • хвороби шлунка - гастрит, виразка, рефлюкс та ін.
  • хвороби жовчного міхура - дискінезія жовчовивідних шляхів, хронічний холецистит, застійні явища жовчного міхура, жовчнокам’яна хвороба
  • захворювання печінки – гепатити (аутоімунні, вірусні, токсичні, медикаментозні)
  • захворювання підшлункової залози – хронічний панкреатит

Головною особливістю приватного Гастроентеролога є те, що лікар детально вивчає стан здоров'я пацієнта і надає якісну допомогу, приділяючи цьому стільки часу скільки необхідно у конкретному випадку.

Малик Лариса Василiвна – лікар-гастроентеролог вищої категорії.

Шукаєте приватного Гастроентеролога в Полтаві? Приходьте в «Нову Лікарню». Наш лікар-гастроентеролог проконсультує вас, поставить діагноз, назначить лікування. Також в «Новій Лікарні» можна зробити УЗД органів черевної порожнини та здати всі необхідні аналізи.