Головна Лікарі

Дерматовенеролог

Консультація дерматовенеролога:
запис на зручний для вас час!

Лаврушко

Світлана Іванівна

Дерматовенеролог

Досвід роботи: 26 років

Дерматовенеролог - лікар вищої категорії з великим досвідом роботи. Світлана Іванівна є членом Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів. Обслуговує населення міста Полтави, району та області.

Лікар-дерматовенеролог отримала 2 свідоцтва про реєстрацію авторського права, 3 патенти на корисну модель на тему "Сучасна діагностика і лікування мікроспорії у дітей", написала 14 статей для наукових фахових видань.

Записатися на прийом

Основні направлення

Дерматовенеролог консультує та діагностує такі захворюваня

  • грибкові інфекції у дітей та дорослих: мікроспорії, кандидоз шкіри та нігтів, різнобарвний лишай та інші мікози шкіри та нігтів;
  • хронічні та вірусні захворювання шкіри;
  • алергічні та атопічні дерматити;
  • псоріаз, акне, розацеа, себорейний дерматит, алопеція та інші захворювання шціри, нігтів та волосся

Головною перевагою приватного дерматовенеролога є те, що лікар повністю заглиблюється в проблему людини. Не займайтесь самолікуванням захворювань шкіри чи нігтів. Приходьте до дерматолога в «Нову Лікарню».

Лаврушко Світлана Іванівна — висококваліфікований лікар-дерматолог, який поставить вам правильний діагноз.

Як проходить консультація дерматолога в Полтаві? На першому прийомі лікар опитає пацієнта, збере анамнез та огляне. В залежності від симптомів, дерматолог проведе лабораторне дослідження на паразитарні гриби з шкіри та нігтів, обстеження на демодекс та інші кліщі, УЗД шкіри. Лікування, яке призначить приватний дерматолог, можна пройти амбулаторно чи в умовах денного або цілодобового стаціонару. Якщо вам потрібна консультація дерматолога в Полтаві, телефонуйте для запису: +38 095 600 03 03