Головна

Стаціонар

Денний стаціонар в Полтаві — кращі умови для лікування

Терапія в «Новій лікарні» гарантує пацієнтам масу переваг

Зручності

Прекрасні умови перебування у великій просторій світлій палаті, що дозволяє відчути себе як вдома.

Комфортабельне знаходження

У палаті представлені ліжка виключно з ортопедичними матрасами, зручними подушками та ковдрами для того, щоб 1 чи 2 години крапельниць пройшли в умовах максимального комфорту.

Досвідчені медсестри

У нашій клініці працюють медсестри з досвідом роботи від 5-10 років. Вони ретельно зроблять крапельне вливання чи ін'єкцію та уважно вислухають кожного пацієнта.

Виклик медсестри додому

У випадку якщо не має можливості завітати до нашої лікарні ви завжди можете викликати медсестру додому. Ціна послуги як і в клініці, лише доплатити потрібно за сам виїзд згідно нашого прайсу.

Додаткові нотки комфорту

Дизайнерський ремонт, 2 телевізори, кондиціонер, кнопка виклику медсестри біля кожного ліжка - ми зробили все можливе, щоб вам у нас сподобалось.

Високий сервіс

Лікування на денному стаціонарі у нас можна порівняти з відпочинком у п'ятизірковому готелі. Завітайте до нас вже сьогодні!

Якщо ви вирішили пролікуватися у клініці, залиште своє ім'я та номер телефону.
Ми вам передзвонимо й обговоримо деталі перебування у стінах нашого медичного закладу.

Крапельниці

Показані в різних випадках, наприклад, за призначенням лікаря або для профілактики. Ставляться вмілими медсестрами в межах клініки, але також є можливість виїзду додому для таких же маніпуляцій. Основні види: 1. Протизапальна інфузійна терапія зі знеболювальним ефектом — проводиться для купіювання болю різного характеру (головних, болів при остеохондрозі). 2. Антибіотикотерапія — внутрішньовенне введення антибіотиків забезпечує швидкий вплив цих препаратів. 3. Для підтримки серця, судин — ставляться крапельниці для протекції серця і судин, відновлення серцевого ритму, при ішемічній хворобі серця, усунення стенокардії, у рамках лікування серцево-судинної недостатності. 4. Для поліпшення мозкового кровообігу — ліки надають належний ефект всього через кілька хвилин після початку введення.

Ефективність крапельниць

Крапельниці допомагають зміцнити імунітет, очистити організм від шкідливих токсичних речовин, знизити інтоксикацію, поліпшити кровообіг і лімфоток. Вони можуть бути спрямовані на лікування конкретних захворювань або для підтримки здоров'я.

Де ставляться крапельниці

Крапельниці ставляться у великій палаті, де розміщені зручні ліжка з ортопедичними матрацами, а також 2 телевізори. Біля кожного ліжка знаходиться кнопка виклику медсестри.

Які роблять ін'єкції?

Також ставляться різні ін'єкції та подібні процедури. Уколи призначають підшкірні, внутрішньовенні та внутрішньом'язові. А ще бувають ін'єкції внутрішньошкірні, внутрішньоартеріальні, парабульбарні (біля очного яблука), внутрішньокісткові.


Ваше здоров’я — понад усе!

Всі ускладнення зводяться на «ні», адже медики дотримуються стерильності й уникають попадання бульбашок повітря у рідину. Медсестри використовують тільки стерильні препарати з ампул.